Abi i Odi już w domach :)

Aktualizacja: 18.09.2022

Odi już w swoim domu. Powodzenia, maluchu :)

Aktualizacja: 30.08.2022

Odi…kocie dziecko o niespotykanej łagodności, jego ulubionym miejscem są kolana tymczasowych opiekunów ❤️ mógłby z nich nie schodzić cały dzień Czemu jeszcze nie ma domu to dla nas zagadka. To koci ideał, grzeczny kuwetkowy, super dogaduje się z innymi kotami
Jeśli Odi zawrócił Ci w głowie pisz do: bendinger.angelika@gmail.com

Aktualizacja: 16.08.2022
Abi miała ogrom szczęścia wypatrzyła ją pewna ludzka duszyczka i malutka jest już w swoim wymarzonym domku. Czekamy aż takie szczęście przytrafi się Odisiowi. Maluch nie ma czasu tęsknić za siostrą, bo w domu tymczasowym rozrabia z innymi kociakami (dzieciakami Mięty). Odi szuka domu w którym zostanie doceniony jego cudny charakter, choć w pierwszym kontakcie bywa nieśmiały, to szybko potrafi pokazać swoją cudną stronę. Komu takiego cudaka?

Piszcie do Angeliki w tej sprawie:
bendinger.angelika@gmail.com

Aktualizacja: 30.07.2022

Ani węgielki, ani dzikie dziki :) czyli jak dom tymczasowy potrafi zdziałać cuda. Chore, brudne, wystraszone dwa kocie dzieciaki. Pod skrzydłami domu tymczasowego przeszły spektakularną przemianę :) Takie historię lubimy najbardziej. Na zakończenie jeszcze tylko cudowne domy, lub jeden wspólny i kolejne dwa życia uratowane.
Maluchy wymagały opieki weterynaryjnej , obecnie już zdrowe właśnie zostały zaszczepione. Za kilka dni będą szukały swoich domów. Jeszcze ich zbiórka nie jest zakończona, bo niestety nie udało nam się w pełni jej zapełnić :( mamy ogromną nadzieję, że jednak się uda, zawsze nam pomagacie… wasze wsparcie w walce o te kocie istoty jest dla nas najważniejsze. Nie mamy żadnego dofinansowania, ratujemy kocięta i koty dorosłe tylko dzięki waszym darowizną. Nasze chęci i poświęcony czas to nie jest komplet pomocy, za jedzenie, leczenie i profilaktykę musimy zapłacić a to już Wasza zasługa :)

Jeśli zechcecie wesprzeć nasze (nie)węgielki przypominamy ich zbiórkę

https://pomagam.pl/abi_odi

darowiznę również można przekazać bezpośrednio na nasze konto:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
tytułem: darowizna dla Abi i Odi

Za wsparcie serdecznie dziękujemy ❤

Aktualizacja: 04.07.2022

Kilka dni w domu tymczasowym, pełnowartościowa karma, antybiotyki i zakrapiane oczy i śladów po kocim katarze niemal nie widać. Futerka z czarno-szarych zrobiły się śnieżno białe – to nie cud, tylko dowód na to jak ratują życie domy tymczasowe, których wciąż nam brak. Abi i Odi przeszli spektakularną zmianę :) niestety ich zbiórka stanęła w miejscu, co nas bardzo martwi. Mamy ogrom zwierząt pod opieką, adopcje niestety stoją w miejscu. Okres wakacyjny jest trudny dla każdej fundacji, nas też problemy nie omijają. Leczenie i utrzymanie tej dwójki maluchów a potem profilaktyka (szczepienie, czipowanie, odrobaczenie) to spory koszt, którego nie udźwigniemy bez waszej pomocy :( Dlatego jeśli zechcecie wesprzeć tą dwójkę malców grosikiem, za każdą najmniejszą darowiznę będziemy wdzięczni.

https://pomagam.pl/abi_odi

lub bezpośrednio na nasze konto:
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
tytułem: darowizna dla Abi i Odi

Dziękujemy ❤

25.06.2022

Abi i Odi mają około siedmiu tygodni, to kocięta dzikiej kotki mieszkającej na wsi. Maluchy niestety już są chore na koci katar, dlatego zostały odłowione. Kotka w najbliższych dniach zostanie złapana na zabieg sterylizacji. Z tej podmiejskiej lokalizacji już został odłowiony na zabieg kastracji ojciec kociąt. Maluchy jeszcze troszkę „dziczą”, ale myślimy, że to kwestia czasu i przekonają się, że człowiek to fajny ktoś, kto oprócz karmienia i sprzątania kuwet bawi się i mizia :) Mocno zakurzone futerka, pasożyty zewnętrzne i wewnętrzne, wychudzenie połączone z infekcją kociego kataru to coś na czym musimy się w pierwszej kolejności skupić. Maluchy zostały odpchlone i odrobaczone, czyszczenie futer trwa, obecnie przyjmują antybiotyki. Wysokiej wartości karma dla kociąt, leczenie, późniejsze szczepienia i czipowanie to dla nas kolejne koszty. Niestety letnie miesiące „obfitują” w kociaki w potrzebie, miejsca i środki mamy ograniczone a adopcje stoją w miejscu :( Dla nas i naszych podopiecznych to najtrudniejszy czas w roku.
Jeśli zechcecie wesprzeć nas w walce o zdrowie i lepszą przyszłość Odi i Abi będziemy wdzięczni za każdy grosik wsparcia, którzy możecie przekazać za pośrednictwem zbiórki kociaków:

https://pomagam.pl/abi_odi

lub bezpośrednio na nasze konto:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
tytułem: darowizna dla Abi i Odi

Dziękujemy ❤



KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007