Adopcje wirtualne

Jeśli nie możesz przygarnąć żadnego zwierzaka, a chciałbyś pomóc naszych podopiecznym, zachęcamy Cię do dokonania adopcji wirtualnej.
Adopcja wirtualna polega na comiesięcznym dokonywaniu wpłaty na konto Fundacji na rzecz wybranego zwierzęcia, dzięki czemu współfinansujesz mu karmę  i/lub leczenie.

Miesięczny koszt adopcji to 30 zł.

Możesz adoptować wirtualnie każdego zwierzaka będącego pod naszą opieką.
Jeśli jesteś zainteresowany taką adopcją napisz do nas adopwirt.kotylion@op.pl

Po dokonaniu wpłaty na nasze konto, w dziale adopcji pod zdjęciem wybranego zwierzaka pojawi się informacja, że został on otoczony wirtualną opieką oraz zostanie wyświetlony podany przez Ciebie „nick” (możesz też podać swoje pełne imię i nazwisko, które wyświetli się na stronie).

Pieniądze należy wpłacać na nasze konto – w tytule wpłaty należy wpisać:
„DAROWIZNA na Wirtualną Adopcję – imię danego zwierzaka (np.DAROWIZNA na Wirtualną Adopcję – Mija)”.
W przypadku, gdy adoptowane wirtualnie przez Ciebie zwierzę zostanie przez kogoś przygarnięte, powiadomimy Cię o tym i zaproponujemy Ci adopcję jakiegoś innego czworonoga.

Wszystkie darowizny na Wirtualną Adopcję są przeznaczana na potrzeby adoptowanego przez Ciebie zwierzaka.

Jeżeli bardzo chcesz wiedzieć, „co słychać” u Twojego zaadoptowanego wirtualnie zwierzaka napisz maila z zapytaniem – nasi wolontariusze w wolnej chwili na niego odpowiedzą.

Jeśli nie będziesz mógł obejmować już dłużej zwierzęcia swą wirtualną opieką, zawiadom nas o tym drogą mailową!KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007