Adoptusie. Adolfinka – zwariowana pannica już w domu!

Adolfinka imię: Adolfinka
wiek: ok. 6 m-cy
płeć: kotka

Adolfinka jest młodą ok. 6 miesięczną kociczką. Z początku bardzo nieufna w stosunku do człowieka, teraz robi ogromne postępy. Jest jeszcze trochę bojaźliwa, ale wzięta na ręce i głaskana, zaczyna mruczeć i ubijać łapkami. Tylko najpierw trzeba ją złapać;) A to bywa trudne, bo Adolfina jest szybka jak błyskawica i chyba czasem traktuje to jak świetną zabawę. Ma dużo energii, ale młodość musi się wyszaleć:). Bardzo lubi się bawić – wtedy zapomina trochę o swojej bojaźliwości i coraz śmielej obcuje z człowiekiem, który to podrzuca coraz to nowsze zabawki:)
To pocieszna, troszkę zwariowana panna, na pewno dostarczy swoim nowym opiekunom wiele radości. Potrzebuje tylko trochę czasu żeby zaufać, więc potencjalni opiekunowie muszą być cierpliwi i wyrozumiali. Ale to chyba niewielka cena za szczęście i miłość Adolfinki:)

Adolfinka jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Przebywa obecnie w domu tymczasowym u Kasi i Artura.

Jeśli Adolfinka skradła Państwa serce, prosimy o kontakt z Kasią: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com