Adoptusie. Amelka – słoneczna piękność. W domu :)

amelka5 imię: Amelka
wiek: 2 lata
płeć: kotka

Amelka jest młodziutka -  ma 2 latka, piękną aparycję, zgrabną figurę i chęć bycia przez kogoś kochaną. Jej bure futerko poprzetykane jest rudymi refleksami, które w słońcu mienią się i błyszczą sprawiając, że kicia wygląda prześlicznie. Wielkie, błyszczące oczy dopełniają całości i każdy przyzna, że Amelka to prawdziwa kocia piękność. Ale Amelka ma tez inne zalety. To przemiła, kontaktowa koteczka, która bardzo lubi głaskanie, chętnie poddaje się pieszczotom, lubi kontakt z człowiekiem i uwielbia się bawić. Kiedy człowiek ma w ręku wędkę z piórkami – Amelka już jest kupiona :) O ile Amelka do człowieka jest przekochana – o tyle z kotami nie dogaduje się najlepiej. Najszczęśliwsza byłaby więc jako jedyny obiekt uwielbienia ze strony człowieka. A jest co wielbić – wierzcie :)
Amelka jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Bezbłędnie korzysta z kuwety, nie wybrzydza przy jedzeniu i tęsknie wypatruje swojego człowieka. Wypatruje go już długo – aż dziwne, że jeszcze nikt się nie zakochał w tym kocim cudeńku.
Jeśli jednak ktoś taki istnieje – prosimy o kontakt z Anetą: anetylak@yahoo.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007