Adoptusie. Antek – Rudy Rydz – chłopak idealny. Już w domu :)

_MG_0077am imię: Antek
płeć: kot

Młody, zdrowy, piękny, miły, dobrze wychowany. Kocha ludzi miłością bezwarunkową i bezgraniczną. Dobrze się też odnajduje w towarzystwie innych kotów, kocha zabawy i jedzenie. Kot bez wad.
Rudy pojawił się pewnego jesiennego dnia w dzielnicy domków jednorodzinnych. W obszarpanej czerwonej obróżce. Albo zaginął (ale nikt się nie zgłosił, mimo naszych ogłoszeń), albo został porzucony. Przybrudzony, wygłodniały, chodził za ludźmi i prosił o jedzenie. I odrobinę uwagi. Jedna Dobra Pani przejęła się losem Antka, zadzwoniła do innej Dobrej Pani i tak – kocio trafił pod naszą opiekę.
Od pierwszego dnia w domu tymczasowym pokazał się z najlepszej strony – lgnie do opiekunów, lgnie do dopiero co poznanych osób, ciekawi go wszystko. Nic w domu nie jest w stanie odbyć się bez jego udziału – wszystkiego trzeba przypilnować, na wszystko rzucić okiem i sprawdzić :) Antek od pierwszej chwili poczuł się w nowym otoczeniu jak u siebie w domu i natychmiast uznał, że łóżko jest nie tylko ludzkiego opiekuna – ale i jego :) Jak niemal każdego rudzielca – Antka roznosi energia. Potrafi być nieustępliwy w namawianiu kociego kolegi-rezydenta do zabaw, nie zważając na chęci tego drugiego ;)
Antek może być jedynakiem, może też mieszkać z innym kotem, który podziela jego skłonność do wariactw i poradzi sobie z tym cudnym, odrobinkę nieokrzesanym rudzielcem.
Antek bezbłędnie odnalazł kuwetę i namierzył kuchnię, w której kocha siedzieć. Nadrabia czas głodu, choć wciąż jest szczupłym, zwinnym młodym chłopakiem.
Liczy ok. 1 roku. Został zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany. Był już wykastrowany.
Jest u nas już prawie miesiąc, po przejściach został mu tylko ułamany kieł – jak każdy fajny chłopak musi mieć przecież jakieś blizny ;)

Rudy nadaje się nawet dla początkującego kociarza. Najlepiej do domu z innym młodym kotem. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, ogromne pokłady miłości i – tony zabawek ;)

Kontakt w sprawie adopcji: Aneta, mail: anetylak@yahoo.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007