Adoptusie. Arczi – koci diabełek. W domu :)

 Arczi główne imię: Arczi
wiek: 7-8 m-cy
płeć: kocurek

Arczi ma około 7-8 miesięcy, to kociak z charakterkiem. Jedząc za trzech, wszystkie kalorie przerzuca na swój temperament. Ma przepiękną, świecącą sierść i diabelskie, piorunujące spojrzenie. Dogaduje się z innymi kotami i psami, choć lubi bronić swojego miejsca. Uwielbia zabawy, za myszką na sznurku skacze niczym kangur. Jest bardzo grzeczny, niczego nie zrzuca, nie skacze po meblach, nie niszczy ich. Do człowieka podchodzi, jak na kota przystało, kiedy ma ochotę na pieszczochy. Wtedy smyranie go po brzuchy trzeba uznać za obowiązkowe. Czasami zawiadamia cichutkim miauczeniem, że gdzieś się ukrył i chce, by ktoś go znalazł. Jest troszeczkę płochliwy,  potrzebuje czasu na poznanie nowego miejsca, ale jak się zaaklimatyzuje, w nocy można spotkać go pod własną kołdrą.
Arczi jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany.
Osoby chętne do adopcji Arcziego zapraszamy do kontaktu z jego tymczasową opiekunką Malwiną: malwinadudzinska@gmail.com

 KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007