Adoptusie. Bagera – domowa pantera już w swoim domu ;-)

bagera1 imię: Bagera
wiek: 4 lata
płeć: kotka

Bagera to piękna, duża, dostojna, czarna kocica. Jest łagodna i uwielbia kontakt z człowiekiem. Na początku jest zawsze trochę nieśmiała, ale po chwili zachęcona głaskaniem zaczyna się przymilać i zabiegać o uwagę. Bagera nie przepada za innymi kotami – boi się i chowa, na widok innych mruczków. Być może ma to związek z tym, iż jakiś czas przebywała wśród dzikich kotów, czego skutkiem były zadrapania na pyszczku i uszach. Z tego względu lepiej żeby kotka była jedynaczką.
Bagera ma około 4 lat. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Bez problemu znosi wizyty u weterynarza. Kotka jest grzeczna, spokojna i spragniona kontaktu z człowiekiem. Tym bardziej dziwi, iż została znaleziona na ulicy i nikt jej nie szukał. Być może padła ofiarą przedświątecznych porządków Mamy nadzieję, że teraz znajdzie prawdziwy dom, na który w pełni zasługuje.
Kontakt w sprawie adopcji: piotrowskamagda@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007