Adoptusie. Balbinka i Kajtuś. Kajtuś [']

Kajtek(1) imię: Balbinka i Kajtuś [*]
wiek: kocięta

płeć: kotka i kocurek

Aktualizacja: 16.05.2014 r.

Nie pisaliśmy, nie mieliśmy czasu a i powodów do pisania jakoś brakowało.
Na początku zeszłego tygodnia Malce podłapały jakąś infekcję, natychmiast pojechaliśmy do zaprzyjaźnionej lecznicy gdzie kociaki otoczono troskliwą opiekę.
Nie było warto o tym pisać przecież jutro nie będzie to miało znaczenia.
Tak mijały dni, a jutro nie nadchodziło, Balbinka bardzo ładnie zareagowała na podane leki i po dwóch wizytach była znacząca poprawa, Kajtka stan nie ulegał poprawie.
Pojechaliśmy na kroplówkę teraz to nie może się inaczej skończyć, przecież już po powrocie jest odrobinę lepiej, wraca apetyt.
Apetyt nie wracał, karmiliśmy i znowu na kroplówkę jest poprawa……..?
Poprawy nie było, nie było też, o czym pisać a i tak nikt nie miał do tego głowy.
Przez tydzień, dla domu tymczasowego, nic innego się nie liczyło w środę 14.05. br. Kajtek[*] odszedł do lepszego świata, podobno zrobiliśmy wszystko, ale to wszystko okazało się za mało…
Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w walkę o kociaka, dziękujemy też osobom, które przekazują darowizny na konto fundacji, co pozwala nam na walkę o każde kocie istnienie

Kajtek(1)

 

Balbina i Kajtek kocie rodzeństwo, którego cechą wspólną jest czarny ogonek i dominacja białego umaszczenia.
Balbina – zdecydowanie bielsza z przewrotnie zaznaczonym lewym oczkiem.
Kajtek – ma o kilka plamek więcej oraz charakterystyczne czarne zakola przy uszkach.
Obecnie stawiają pierwsze kroki, a nie są to łatwe kroki, podłoga się chwieje a łapy są cztery i do tego całkiem niezależne. Nawet najlżejszy szmer jest w stanie przerwać nawet najlepsze polowanie a wtedy trzeba pędzić, co sił do opiekuna. Jest czas, kiedy maluchy potrzebują by wziąć je na ręce tulić i głaskać a wtedy mruczą. Mamy szczęście być uczestnikami tych wydarzeń, towarzyszymy malcą cały czas. Wiemy, że już niedługo staną się pięknymi, niezależnymi i dumnymi kotami, ale teraz jest ta jedna jedyna chwila, kiedy są małe, bezbronne i nieporadne, i dla tego korzystamy z każdej chwili, jaką daje nam los.
Każdego dnia poznają coś nowego i Uczą się nowej umiejętności, dlatego nie będziemy pisali, co już umieją a czego jeszcze nie.
Na wszystkie pytania udzielimy odpowiedzi pod adresem anmajo@o2.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007