Adoptusie. Bambo – duży kot w małym ciele. Już w domu :)

bambo1 imię: Bambo
wiek: 7 miesięcy
płeć: kot

Małe, czarne i mruczy.
Bardziej już chyba nie urośnie, koloru nie zmieni, a i z mruczenia raczej nie zrezygnuje.
Taki po prostu jest Bambo.


Gdy na prośbę administratora posesji chory kociak był „zgarnięty” z podwórka byliśmy przekonani, że to kocie dziecko, góra czteromiesięczne. Okazało się, że ma ok. 7 miesięcy czyli urodził się w czerwcu 2014r a przechorowane „kocieństwo” nie pozwoliło na prawidłowy rozwój.
Jakiś czas trwało leczenie, ale się udało, w tej chwili Bambuś jest zdrowy. Niestety koci katar uszkodził nieodwracalnie jedno oko i kotek na nie nie widzi. Nie przeszkadza mu to jednak w codziennym funkcjonowaniu w domu.  No i gabaryt kocurka jest niewielki – w tej chwili waży 2,60 kg i chyba większy nie będzie, zbudowany jest jednak proporcjonalnie, nie jest skarłowaciały.
Kociak uwielbia bliskość człowieka i głaskanie, mruczy przy tym jak nakręcony. Chętnie bawi się zabawkami, nie jest w żaden sposób agresywny, może dołączyć do innego kota.
Bambo jest zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany. Ma książeczkę zdrowia. Bez żadnej wpadki korzysta z kuwety. Przed oddaniem zostanie wykastrowany przez fundację, lub zobowiążemy do tego nowych opiekunów.
Szukamy dla niego domu bez możliwości wychodzenia na dwór, przy oddaniu będzie podpisana umowa adopcyjna. W sprawie pokochania Bambusia prosimy o kontakt: ewa5431@wp.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007