Adoptusie. Blanka, Blaneczka…Nareszcie w domu :)

Blaneczka2 imię: Blanka
wiek: 5,5 m-ca
płeć: kotka

Aktualizacja: 10.10.2014

Blanka już dwa miesiące czeka na swój prawdziwy dom. Ten jedyny, wymarzony, który pokocha kicię i nauczy ją miłości do człowieka. I choć tu gdzie jest ma wszystko, to nie może zostać na stałe.
Blanka potrzebuje bardzo dużo uwagi i troski, gdyż jest lękliwym i bojaźliwym stworzonkiem. Sama nie podejdzie, nie wskoczy na kolana, za długo nie posiedzi na ręcach.
Trzeba kicię skusić zabawą, smakołykiem, wtedy  zapomina o swoich lękach i strachach.Zaproszona do zabawy rozrabia i szaleje.
Biegnie radośnie na dźwięk swojego imienia, prosi o przysmak i czaruje tymi swoimi pięknymi oczyskami.
A gdy nadejdzie noc, uwielbia zasypiać razem ze swoją kocią przyjaciółką  blisko człowieka.
I jak tu jej nie kochać?
Jej czwórka rodzeństwa juz dawno znalazła kochajace domy, a Blanka coś szczęścia nie ma.Jest piękna, zdrowa, zaszczepiona i zaczipowana. Niby nic jej nie brakuje ( może jedynie trochę więcej odwagi), ale domu znaleźć nie może.
Jak to możliwe, że ta półroczna kicia jeszcze nie skradła czyjegoś serca? Blanka uwielbia inne koty, małych dzieci się boi.
Dlatego potrzebuje spokojnego, cierpliwego i doświadczonego domu,  który da jej czas, aby mogła w pełni zaufać.Czyż nie zasługuje na to?

Jeśli nieśmiałość tej uroczej kociej panny nie dyskwalifikuje jej jako domowego pupila, koniecznie daj jej szansę. Magda 509 58 17 58, e-mail: magda18_b@op.pl

Ta 4 miesięczna kotka o niezaprzeczalnym uroku jeszcze 3 tygodnie temu nie znała dotyku ludzkich rąk, miłości, troski i pełnej miski jedzenia. Jedynie głód, chłód i strach. Ale ten zły czas jest już za nią. Teraz jest bezpieczna, kochana i otoczona opieką, jakiej potrzebowała. Z przelęknionego i wystraszonego stworzenia staje się rozbrykanym, ciekawym świata kociakiem. Uwielbia kocie i psie towarzystwo, zabawy i gonitwy po całym domu ze swoimi przyjaciółkami.  Człowieka dopiero się ”uczy”, ale już  wie, że nie jest on dla niej zagrożeniem i z ciekawością przygląda się wszystkim czynnościom, które „Duży” wykonuje.  Blaneczka to bardzo delikatna, spokojna i nieśmiała kotka. Potrzebuje uwagi i zachęty do zabawy a wzięta na ręce zapomina, że jeszcze się troszkę boi. Robi postępy z dnia na dzień. Już nie chowa się, nie ucieka. Lubi być blisko ale w bezpiecznej odległości. Blanusia to kotka, której nie sposób nie kochać, tulić i całować. Potrzebuje cierpliwego, kochającego domu, który poczeka jak  całkowicie wyjdzie ze swojej ”ochronnej skorupy”. Potrzebuje domu, w którym będzie miała kocie towarzystwo, bo Blanka kocha koty nade wszystko. Przede wszystkim potrzebuje domu na zawsze, który nigdy jej nie zawiedzie.

Kontakt w sprawie adopcji: Magda 509 58 17 58, email: magda18_b@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007