Adoptusie. Bogdan już w domu

BogdanCzopek5 imię: Bogdan Czopek
wiek: ok. 7 m-cy
płeć: kot

Tego kociaka dla naszej Fundacji „pozyskała” nasz zaprzyjaźniona Pani weterynarz. Napisała nam o jego historii tak:
„Akcja z Bogdanem rozpoczęła się od dzwonienia mojego domofonu, w którym usłyszałam moje sąsiadki lamentujące i przekrzykujące się nawzajem. Obok mojego bloku darł się kot. Darł się w ten specyficzny sposób – kota oswojonego, który nie wie co się dzieje. Zeszłam na dół. Akcja sąsiadkowa musiała być przemyślana, bo stały tam z ptasim mleczkiem i kawą rozpuszczalną :roll:
Poszłam z transporterem z tabunem sąsiadkowym drepczącym za mną. Kota wzięłam w ręce, wsadziłam do transportera i zawiozłam do lecznicy. Drobny biały kotek. Jadę i myślę, że trzeba go będzie opisać na stronę i na FB. Co wymyślić? Kotek mały, drobny, na pewno kotka. Już wiem. Opiszę, na zasadzie: „Przybłąkać się, to trzeba wiedzieć gdzie”. Tworzę historię kotki, która przybłąkała się do weterynarza, kotki, która wiedziała co robi. Myślę o imieniu z wydźwiękiem medycznym – już mam – Witaminka – śliczne imię!!!
W lecznicy wyciągam kota z transportera, patrzę pod ogon – chłopak. No to jakie to imię? Medyczne miało być. O zgrozo nic mi innego do głowy nie przychodzi tylko Czopek :-D
Pytam dziewczyn – zero pomysłów. Popołudniu przychodzi wolontariuszka Marta. Patrzy na Czopka, patrzy i mówi: „Mi on wygląda na Bogdana”.
W ten sposób mamy kota z imieniem i nazwiskiem. Mówi się trudno. Bogdan Czopek szuka domu.

Bogdan C ma około 7 miesięcy. Jest drobnym, słodki, mruczącym stworzeniem. Uwielbia się bawić i kocha głaskanie. Został wykastrowany. Dziś odrobaczenie, na dniach szczepienie.”

Kontakt w sprawie adopcji: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007