Adoptusie. CoCo – kotka pieszczotka – nareszcie w domu :)

coco1 imię: Coco
wiek: 3,5 roku
płeć: kotka

Przymilna, śliczna koteczka ze smutną historią. Gdy do nas trafiła, bardzo ciężko chorowała, interwencja chirurgiczna uratowała jej życie.
Coco doszła już do siebie po ciężkich przejściach i poważnych zabiegach. Obecnie jest w pełni gotowa do adopcji :)
Wygląda nieziemsko – gęste futro w słonecznych kolorach jesieni, zielone oczyska wpatrzone w człowieka… Do tego piękny charakter.
To kochana, przemiła i wdzięczna koteczka, bardzo lubi towarzystwo człowieka i zabiega o jego uwagę. Uwielbia, gdy poświęca jej się czas i zajmuje tylko nią ;-)
Coco nadal nie jest wolna od problemów. Musi jeszcze przez jakiś czas jeść odpowiednią karmę weterynaryjną, często i w małych ilościach – by nie obciążać przewodu pokarmowego, później powoli będzie można ją przestawiać na inne jedzenie, ale raczej delikatne. Poza tym nie wymaga innych zabiegów czy specjalnego traktowania.
Ta delikatna koteczka już tyle w swoim życiu przeszła… Zasługuje na wszystko co najlepsze. Potrzebuje ciepłego i kochającego domku, najlepiej tylko dla siebie, bo źle znosi towarzystwo innych kotów. Ale za to odda całą swoją miłość, a ma jej ogromnie dużo do człowieka.
Ma około 3,5 roku, jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana. Ładnie korzysta z kuwety.
W sprawie adopcji proszę kontaktować się z Agnieszką: pietraszka33@wp.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007