Adoptusie. Czesia

Czesia glowne imię: Czesia
wiek: 12 lat
płeć: kotka

Czesia straciła wszystko co było jej bliskie. Po śmierci opiekuna wraz z kocim towarzyszem Bronkiem trafili do naszego fundacyjnego lokalu zwanego kociarnią. Bronek był starszy od Czesi, niestety przewlekły stres i tęsknota za tym co znane sprawiło, że Bronek poddał się i zasnął na zawsze. Czesia straciła zarówno ludzkiego przyjaciela jak i kociego :( Została sama…
Czesia ma 12 lat, to już już kocia seniorka, jednak mimo wszystkiego co ją spotkało jest przemiła, rozmruczana, wspaniale rozdaje baranki i nadal chętnie biega za wędką. Wierzymy, że przed nią jeszcze kilka lat życia i zrobimy wszystko, aby znaleźć dla niej kochający dom na jaki w pełni zasługuje.
W naszej kociarni Czesia nie przepada za kocim towarzystwem, prawdopodobnie jednak mogłaby się dogadać z jednym spokojnym rezydentem. Koteczka jest również w trakcie diagnostyki cukrzycy, wymaga ścisłej diety i regularnych kontroli u weterynarza.

Jeżeli skradła Twoje serce i chcesz sprawić, by jesień jej życia była długa i szczęśliwa napisz do Kasi: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007