Adoptusie. Dolores – byłam dzika, jestem mruczkiem. Już w domu :)

dolores1 imię: Dolores
wiek: 3 miesiące
płeć: kotka

Pewna dzika kotka, żyjąca w niezbyt przyjaznej kotom okolicy urodziła dwa kociaczki. Wychowywała je prawidłowo na koty wolno żyjące – uczyła uciekać przed człowiekiem i psami, prychać, gryźć i drapać w obronie własnej. Maluchy udało się złapać cudem, a ponieważ robiło się już naprawdę zimno, więc podjęliśmy próbę socjalizacji gryzących i rzucających się na ludzi kocich dzieci. Łatwo nie było, ale udało się – po prawie miesiącu w domu tymczasowym mała Dolores jest całkowicie oswojonym kocięciem: bawi się swobodnie, sama przychodzi do człowieka, a ledwo dotknięta – zaraz włącza motorek i mruczy, mruczy, mruczy… Czas więc szukać dla niej domku z prawdziwego zdarzenia. Bo Dolores nie usatysfakcjonuje już mieszkanie obok człowieka, w stajni czy na podwórzu, ona musi mieć dostęp do pańci lub pańcia, włazić na kolana i na ramię, wpychać się pod koszulę i do łóżka, urządzać „polowania” na śpiących ludziach i mecze piłki nożnej, w których człowiek jest dla niej sparingowym partnerem. Zwykłe kocie dziecko, bez traumy i strachu. Może mieszkać z innym kotem, a nawet z przyjaznym psem, choć jeszcze troszkę obawia się tego wielkiego „potwora”, ale nie atakuje i nie puszy się, po prostu unika kontaktu bezpośredniego.
Dolores ma dopiero trzy miesiące, ale wygląda na mniej – wciąż jest bardziej puchatym, pulchnym dzidziusiem niż wydłużonym kocim nastolatkiem. Malutka jest odrobaczona i zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia. Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007