Adoptusie. Donek – w domu :)

Donek3 imię: Donek
wiek: 2 lat
płeć: kot

Donek ma ok 2 lat. Nie wiemy jak wyglądało jego dotychczasowe życie. Został znaleziony przed jedną z restauracji przy autostradzie. Jest oswojony i lubi kontakt z człowiekiem. Uwielbia być głaskany i chętnie przyjmie dużą porcję uwagi. Gdy sam uzna, że już dość – pacnie niegroźnie łapką ;-) Lecz nie jest agresywny ani w stosunku do ludzi, ani innych zwierząt. Jest jednak bardzo wrażliwy i boi się innych kotów – strach jest na tyle paraliżujący, że uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Dlatego szukamy Donkowi spokojnego domu – najlepiej bez innych zwierząt. Ewentualnie – z jednym spokojnym kotem. W nowym miejscu Donek przez pierwsze dni może być nieco zdezorientowany i wycofany, bo nie lubi zmian. Jednak cierpliwy i wyrozumiały Dom nie powinien mieć z tym problemu. A Donek, z pewnością, szybko się odwdzięczy ;-)

Donek ma ok 2 lat, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Testy fiv/felv ujemne.

Kontakt w sprawie adopcji – Marta: gonerek@tlen.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com