Adoptusie. Fanta – w domu :)

fanta31! imię: Fanta
wiek: 8 lat
płeć: kotka

Fanta miała kiedyś swój znany, bezpieczny świat, swój dom, swoją panią i dwóch kocich przyjaciół. Pani niestety ciężko zachorowała i zapomniała o swojej kociej trójce i tak świat Fanty runął. Nie ma już domu, nie ma już ukochanej pani, nawet nie ma już imienia z poprzedniego życia. Została tylko dwójka kocich przyjaciół z którymi Fanta dzieli teraz swój koci smuteczek :-(

Fanta jest już u nas 2 miesiące i nadal nie może zrozumieć co się stało. Siedzi najczęściej ukryta na drapaku, niepewnie spoglądając na nas. Na szczęście jest coraz lepiej i coraz częściej Fanta nadstawia główkę do głaskania i pręży grzbiet pod naszą ręką. Powoli zaczynamy zdobywać jej zaufanie :-) Dla Fanty szukamy spokojnego domu, który da jej tyle czasu na aklimatyzację ile będzie potrzebowała a Fanta na pewno odwdzięczy się miłością.

Kotka ma 8 lat, jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana.

Kontakt w sprawie adopcji: immmb@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com