Adoptusie. Felicja – kocie cudo. Już w domu :)

felicja1 imię: Felicja
wiek: ok. 2 lat
płeć: kotka

Felicja ma około dwóch lat, to bardzo kontaktowa i bardzo przyjazna koteczka, która za wszelką cenę próbuje zwrócić na siebie uwagę w celu wkradnięcia się na kolana. To łagodna kotka o bardzo pogodnym charakterze, lubi inne koty, dlatego może zamieszkać w domu, gdzie już mieszka jakiś koci stwór, Felicja na pewno  się z nim dogada. To kotka po przejściach, ale na całe szczęście na jej psychice nie został trwały ślad i szybko zapomniała, co złego jej się w życiu przytrafiło. Ponad wszystko kocha ludzi. Jak tylko zacznie się ją głaskać, od razu słychać głośne mruczenie, nawet czasem się z tego mruczenia uślini, co wygląda dość groteskowo, ale jej wszystko można wybaczyć.
Felicja jest wysterylizowana, posiada książeczkę zdrowia, która potwierdza zaczipowanie, szczepienie, odpchlenie i odrobaczenie. Felicja niecierpliwie  czeka na swojego człowieka, który doceni tę cudną kocią istotę. W sprawie adopcji proszę się kontaktować z Kasią: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007