Adoptusie. Fifi mikrokotek – już w domu :)

Fifi 4 imię: Fifi
wiek: ok. 6 miesięcy
płeć: kot

Aktualizacja: 07.12.2014

Fifi został ‚słoikiem’ ;)
W sobotę Fifi pojechał do Warszawy, gdzie będzie przez najbliższe dni układał relację z kotką Łatką. Pani Anno dziękujemy, że wypatrzyła pani naszego Fifi.
Trzymamy kciuki za budowanie relacji „międzykocich”, gdyż o te ludzko-kocie zupełnie sie nie martwimy, bo Fifi kocha każdego człowieka.

Fifi ma około pół roku, ciężko to ocenić, bo to taki troszę niewyrośnięty koci podrostek, ma krótkie łapki, pękatą posturę i dość płaską mordeczkę, choć nie jest kotem w żadnym typie rasy.
Zapewne nie wyrośnie z niego koci olbrzym, będzie to nieco mniejszy koteczek, ale wcale to uroku mu nie zabiera.

Fifi jest bardzo przyjazny i ufny, lubi inne zwierzaki zarówno psy jak i koty. To mały pieszczoch, który lubi siedzieć przytulony do człowieka, wówczas cudnie mruczy.
Kociak jak na swój wiek jest dość grzeczny, nie w głowie mu psoty i wiszenie na firankach, co w takim wieku kotom można wybaczyć, jest dość spokojny jak na swój wiek, bawi się dosć delikatnie jak na kocurka.
Jest bardzo ciekawski i  lubi obserwować co człowiek robi zwłaszcza w kuchni, wówczas głośno dopomina się o jakiegoś smakołyka.
Fifi jest zaczipowany, odrobaczony i raz zaszczepiony. Mały gotowy jest do adopcji i niecierpliwie czeka na swój prawdziwy dom, Fifi obecnie przebywa w domu tymczasowym, z którym można kontaktować sie w sprawie adopcji:  k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007