Adoptusie. Filutek vel Bumerang – nareszcie w domu :)

filutek imię: Filutek
wiek: ok 1,5 roku
płeć: kot

Cześć, mam na imię Filutek czasem jestem nazywany Bumerangiem :) na pewno zapytacie dlaczego?
A dlatego, że już dwa razy wróciłem z adopcji. Pojęcia nie mam, czemu mnie oddawali. Kochałem ich od razu, na zabój, do głębi.
Widać za mało.
No nic, nie poddaję się i wierzę, że znajdzie się w końcu Ten Ktoś, kto przytuli mnie i nikomu nigdy nie odda. Ktoś Do Kochania na Zawsze.Takie mam marzenie. Mieć komu mruczeć w rytmie serca.

Teraz troszkę o mnie: jak już wspomniałem, mam na imię Filutek i mam obecnie skończony 1 rok i 7 miesięcy, jestem bardzo przystojnym chłopcem, zresztą zobaczcie na zdjęciach :) podobno jestem też strasznym rozrabiaką, ale, ale, lubię też być głaskany i głośno mruczę, przy pierwszym spotkaniu jestem też trochę nieśmiały, ale to tylko dopóki kogoś dobrze nie poznam, później się rozkręcam.

W Domu Tymczasowym u Ewy jestem już dość długo, opowiadała, że jak mnie przyniosła byłem malutki, bardzo brudny i strasznie brzydki, z tym ostatnim to chyba ściemnia i nie bardzo jej wierzę.
Aaaa, jeszcze bym zapomniał, jestem zaszczepiony, wykastrowany i zachipowany.
Nie wiem, co jeszcze mógłbym  napisać o sobie, jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej, napisz do Ewy, odpowie na każde pytanie.

Twój Filutek

kontakt w sprawie adopcji:
Ewa
mail: ewa5431@wp.pl

 

 KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007