Adoptusie. Franek

Franuś imię: Franek
wiek: 12 tygodni
płeć: kot

Dżem dobry wieczór, ekhm…chciałbym się Państwu przestawić ja Franciszek… Franek… no Franuś po prostu. Ciocia mówi że czeba się ładnie przedstawić bo to poważna sprawa to całe szukanie domu, no to jestem poważny się przedstawiam Wam. Jedna ciocia nas zabrała i nasze mamy z takiego miejsca co to dużo kotów było, a jedzenia mało i wesoło też nie było, zwłaszcza jak jedna nasz siostrzyczka zginęła, no i ta ciocia nas zabrała i było kui w doopkę i takie niedobre coś niby na robale (nie żebym miał, ale wszyscy dostali). I druga ciocia nas wzięła do siebie nie wszystkich znaczy się bo nas ośmioro było, wzięła mię moją siostrę Marusię i brata Janka (oni też szukają domu i też są super wiecie?). Tylko, że my nie możemy to zostać na zawsze,chociaż fajnie jest, wujo pieseł nas gania, wesoło jest no, ale następne kotki podobno czekają na pomoc, dlatego chciałbym Was uprzejmie poprosić o domek, taki na zawsze już co to będę mógł zostać. Jestem grzecznym kotkiem… no czasami pobrykam, ale wszystkie kotki brykają no tak już mamy, my kotki :) Więc jeśli lubicie eleganckie, ale i wesołe kotki to ja właśnie taki jestem z tą moją kropą na nosie i wiecie co jest najlepsze do wzięcia jestem ja i ta moja kropa!…

Franek pilnie rozgląda się za swoimi domem, takim na zawsze. Urodzony w maju, liczy obecnie ok. 3 miesiące. Chłopak jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony, posiada chip i książeczkę.

W sprawie adopcji Franka piszcie do Marty: wlazlymarta@gmail.com.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com