Adoptusie. Frida i Merida – już w domu!

Maluchy 5 imię: Kocięta
wiek: ok. 6 tygodni
płeć: kotki

Frida i Merida to około 5 tygodniowe kocie siostrzyczki, przebywające aktualnie w domu tymczasowym. Kotki posiadają bure umaszczenie i na pierwszy rzut oka są nie do rozróżnienia, choć ich charakterki są zupełnie odmienne. Frida jest prawdziwą małą kocią damą o spokojnym usposobieniu, która uwielbia tulić się do człowieka i głośno mruczeć. Merida to istny wulkan energii, ciągle biega, psoci, wszędzie jej pełno i nigdy nie wiadomo z jakiego kąta wyskoczy :) Siostrzyczki są ze sobą bardzo związane, więc idealnym rozwiązaniem będzie znalezienie im wspólnego domu, ale nie jest to warunek adopcji. Frida i Merida idealnie korzystają z kuwety i są w miarę samodzielne, choć trzeba pamiętać, że to jeszcze niezdarne maluszki wymagające ludzkiej uwagi.
Przypominamy, że kocięta to nie zabawki, szybko urosną i zamienią się w duże zwierzęta, które przez kilkanaście lat będą potrzebowały opieki i miłości.
Przy adopcji będzie podpisywana umowa adopcyjna, z zobowiązaniem do zaszczepienia i wysterylizowania kotów.

Kontakt do w sprawie adopcji: Martyna, email: martyna.dauksza@gmail.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007