Adoptusie. Geralt – czy ktoś pokocha Rudzielca? W domu :)

Geralt g+é imię: Geralt
wiek: ok. 3 miesiące
płeć: kot

Geralt jest około 3 miesięcznym kocim szkrabem, który czeka na swój własny kochający domek. Rudzielec przeszedł już wiele w swoim krótkim życiu – urodzony wraz z rodzeństwem na wolności, trafił pod opiekę naszej Fundacji i powoli oswaja się z obecnością człowieka w domu tymczasowym. Geralt jest z natury kocurkiem bardzo nieśmiałym i nieufnym, bardzo powoli i z dużą rezerwą otwiera się na kontakty z ludźmi. Potrzebuje cierpliwego i wyrozumiałego domu, w którym otoczony miłością przekona się, że człowiek wcale nie jest taki straszny ;)

Geralt uwielbia towarzystwo innych kotów, dlatego idealnym rozwiązaniem dla niego będzie dom z innym zwierzakiem. Kocurek posiada bardzo spokojną naturę, godzinami lubi się wylegiwać na mięciutkiej poduszce i głośno mruczeć. Jednak gdy Rudemu znudzi się słodkie lenistwo, z przyjemnością rozpoczyna kocie harce po całym domu i ‘dzikie’ polowania na pluszowe myszki.

Kotek jest odpchlony i odrobaczony, przed nim pierwsze szczepienie. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym u Martyny. Wszystkich zainteresowanych adopcją Geralta prosimy o kontakt mailowy: martyna.dauksza@gmail.com

Przy adopcji będzie podpisywana umowa adopcyjna, z zobowiązaniem do wykastrowania kota.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007