Adoptusie. Gienek. Już w domu :)

 gienek2 imię: Gienek
wiek: ok. 4 m-ce

płeć: kocurek

Witam wszystkich sympatyków kocich osobowości ;-)
Nazywam się Gienek, wołają też na mnie Gienio, i jestem nowy na kociarni.
Mam około 4 miesięcy i przybyłem do fundacji Kotylion wprost z wysypiska śmieci.
Tak, tak – i to tego samego, na którym znaleziona została moja fundacyjna koleżanka Jadzia.
Dobrze, ze na tym wysypisku dobre Panie karmicielki mnie zobaczyły i uratowały, bo bym sobie nie poradził sam na tym zimnie i chłodzie!
Postanowiły mnie złapać, a że nie protestowałem to jestem teraz w kociarni Kotyliona.
A jak ja trafiłem na to wysypisko to historia jakich wiele – po prostu ktoś bez serca mnie tam wyrzucił i tyle!
A ja byłem grzeczny, nie jestem dzikim kotkiem, nie drapię, nie gryzę i bardzo potrzebuję ciepła i miłości człowieka, dlatego tak szybko i łatwo się zaaklimatyzowałem w kociarni.
Jak siedziałem na kwarantannie w szpitaliku to strasznie płakałem i wyciągałem łapki do człowieka, żeby mnie choć chwilę pogłaskał i przytulił, bo tego najbardziej jestem stęskniony.
Dobrze, że kwarantanna szybko minęła bo chyba bym nie wytrzymał już dłużej w tej klatce tak tam ciasno, a energia mnie rozpiera!
Teraz jestem już razem ze wszystkimi i tutaj to się dzieje dopiero! Tyle kocich towarzyszy mam, a najbardziej to lubię dokazywać z Fryderykiem bo on mnie uczy jak ćwiczyć kocie zapasy. Rambo też lubi ze mną zabawę w berka i ganianego.
Nawet ostatnio stateczna starsza koleżanka Łucja się ze mną integrowała podczas szalonych zabaw.
Naprawdę mam tutaj wesoło i dobrze, ale marzy mi się kochający domek z człowiekiem, który poświeci mi czas na zabawę i mizianie.;)
Jestem oczywiście już odrobaczony, zaszczepiony, jem wszystko – nie wybrzydzam! I oczywiście szukam domu. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o mnie czegoś więcej – zadzwoń do Lidki: 798 404 876. Czekam ;-)KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007