Adoptusie. Grey, Charlie i Śnieżynka – już w domach!

imię: Grey, Charlie i Śnieżynka
wiek: 3 m-ce
płeć: kocurek/kotka

Grey i Śnieżynka w domach. O Charliego prowadzone są rozmowy…

Urodziły się na terenie letniskowych działek, gdzie latem okolica tętni życiem, a wraz z nadejściem jesieni to samo miejsce dosłownie zamiera. Jeszcze niedawno kocia rodzinka spędzała dnie u boku człowieka, była dokarmiana, a teraz została sama zdana tylko na siebie. Kotki błąkały się po okolicy w poszukiwaniu jedzenia, aż natrafiły na dobra Duszyczkę, która oszczędziła im dalszej tułaczki. Kocie dzieci są już bezpieczne – mają ciepłe posłanko, pełne brzuszki i brykają do upadłego. Jeszcze niedawno nie miały, gdzie spać i chodziły głodne – teraz są już całkowicie beztroskie i tylko zabawa im w głowie. Mają 3 m-ce. Zostały odpchlone, odrobaczone i zaszczepione. Bardzo ładnie korzystają z kuwety, choć czasem i tam zabawa jest przednia ;-) Ale tak to jest z małymi kociakami – na takie psoty i figle trzeba być przygotowanym. Na szczęście znajdują też czas na odpoczynek, bo po takich harcach padają bez sił, ładując pewnie swoje małe akumulatorki ;-)
Cała trójka: dymno-biały Grey, czarno-biały Charlie i Śnieżynka czekają na swoje domki w domu tymczasowym.

Zainteresowanych adopcją Greya, Charliego lub Śnieżynki prosimy o kontakt z Martą: gonerek@tlen.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007