Adoptusie. Guzik – nieśmiałek w czarnym futerku

Guzik1 glowne imię: Guzik
wiek: 1 rok
płeć: kot

Guzik to około roczny kocurek o niezwykle aksamitnym, czarnym futerku z białą krawatką. Przy pierwszym kontakcie z człowiekiem jest nieśmiały, jednak po krótkiej chwili cierpliwego zabiegania o jego względy przełamuje się i nadstawia łebek do głaskania :) Ma zadatki na bardzo towarzyskiego kota, który swojego opiekuna będzie budził głośnym mruczandem. Jedyne czego potrzebuje, to spokojnego i stałego otoczenia. Imię zobowiązuje ;) – więc Guziczek ma przepiękne wielkie oczyska, które potrafią zahipnotyzować. Dla swojego opiekuna będzie zrównoważonym, mądrym i kochającym przyjacielem na długie lata.
Kocurek jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany. Nie wybrzydza przy jedzeniu i potrafi korzystać z kuwety. Odnajdzie się w domu z innymi spokojnymi kotami/kotem.

W sprawie jego adopcji piszcie do Julii : julia.gardychowska@gmail.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007