Adoptusie. Henna – przerażona kupka nieszczęścia, juz w domu ;-)

Henna1 imię: Henna
wiek: ok. 1 rok

płeć: kotka

Henna jest jedną z kotek, które zostały eksmitowane z mieszkania razem z dotychczasowymi opiekunami. W obecnej sytuacji Henna musi znaleźć nowy dom i nowych, kochających ludzi, tymczasowo przebywa więc pod opieką fundacji.
Bura szylkretka, czyli koteczka ze złotymi maźnięciami na futerku jest uosobieniem łagodności. Być może zdjęcia temu przeczą, ale położone uszka i wielkie oczy są tu oznaką strachu – kotka wciąż jeszcze jest przerażona – straciła wszystko co znała, do tego w niezbyt przyjemnych okolicznościach.
Wzięta na ręce Henna nie przejawia żadnej agresji czy dominacji, nie gryzie, nie drapie, nie wyrywa się, a raczej przytula i wciska kolorową główkę w zgięcie łokcia, jakby chciała zniknąć.

Henna potrzebuje nowego domu i to jak najszybciej. Jest jeszcze młodziutka, szybko zapomni o nieszczęściu jakie ją spotkało i z pewnością odwdzięczy się nowym opiekunom bezwarunkową miłością. Kotka ma około roku, jest pod opieką weterynaryjną, nadrabiamy zaniedbania: odrobaczanie, szczepienia, czipowanie, przed adopcją zostanie wysterylizowana.
Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007