Adoptusie. Hulk – kanapowiec o wyglądzie żbika – nareszcie w domu :)

Hulk1 imię: Hulk
wiek: 5 lat

płeć: kot

Aktualności: 13.06.2014

Hulk, teraz Rysio :) pojechał dziś do nowego domu aż do Torunia. Będzie miał dużo rąk do bycia głaskanym ;) Powodzenia, kochany Kocie :)

 

Niech nie zwiedzie Was ta zła mina i położone uszy. Hulk jest zupełnie niegroźny. Choć też tak z początku myśleliśmy. Tym bardziej, że jeszcze wtedy Hulk nie był do nas zbyt przyjaźnie nastawiony. Teraz wiemy, że po prostu był przerażony i nie wiedział, gdzie jest i co chcemy mu zrobić. Pojawił się pewnego dnia na zgierskich działkach: wycieńczony i chory. Gdy trafił do lecznicy był kompletnie zdezorientowany i zwyczajnie się bronił. A teraz? Teraz to najlepszy przyjaciel człowieka. Spokojny misiowaty kanapowiec o groźnym wyglądzie dzikiego kota. Bardzo chętnie potowarzyszy Ci w codziennych czynnościach zwłaszcza w przyrządzaniu posiłków. Nie pogardzi też zabawą, delikatnie pacając łapką zaczepioną na sznurku piłeczkę. A głaskanie i drapanie po główce – to chyba lubi najbardziej – nigdy nie ma dość. Jest cichy, spokojny, i żadne szaleństwa mu w głowie. Szukamy dla niego właśnie takiego domu – cichego i spokojnego, gdzie czułby się pewnie i bezpiecznie. Domu, którego zła mina Hulka nie wystraszy, bo naprawdę nie ma powodów do obaw;-)

Hulk ma ok 5 lat. Jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Pięknie korzysta z kuwety i nie wybrzydza przy jedzeniu ;-)

W sprawie adopcji Hulka prosimy o kontakt z Agnieszką: agahodyra@wp.pl, tel.: 518-772-571
Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007