Impallek – pozdrawia z domu ;-)

2 imię: Impall
wiek: ok. 8 tyg
płeć: kocurek

Aktualizacja: 2.08.2014 r.

Impallek pozdrawia z domu, czyli międzygatunkowe przyjaźnie kwitną :-)

Aktualizacja: 21.07.2014 r.

Impallek już w domu :) Zamieszkał z adoptowaną sunią amstaffką, która kocha swojego towarzysza królika a teraz do tego zwierzęcego stada dołączył Impallek, powodzenia maluchu :)
Mały biało-rudy kociak został podrzucony na teren posiadłości w podłódzkiej dzielnicy willowej. Całą noc miauczał w trawie, ale odnalezienie w ciemnościach na wielkiej posesji tego maluszka z góry było skazane na niepowodzenie. Na szczęście ciepła noc nie wyrządziła kociakowi krzywdy, skoro świt wszyscy mieszkańcy domu wylegli szukać płaczącego nieboraka, a już po paru godzinach mały Impall zamieszkał w domu tymczasowym. Kociak jest całkowicie oswojony, musiał urodzić się w domu, chociaż zaawansowany świerzbowiec uszny wskazuje na mało odpowiedzialnych ludzi. Na szczęście to nie dżuma i leczy się łatwo, jeszcze kilka dni i uszka będą całkiem czyste. Teraz kocię szaleje po mieszkaniu z dorosłymi kotami i psem, którego ogon to najlepsza zabawka na świecie, ma apetyt i ładnie wcina zarówno mokre jedzonko jak i chrupki.
Mały Impall ma ok. 8 tyg., jest już odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany, ma książeczkę zdrowia, pięknie korzysta z kuwetki. Może mieszkać z innym kotem albo z przyjaznym psem. Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt: Inga ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007