Adoptusie. Janek

Janek imię: Janek
wiek: 12 tygodni
płeć: kot

Krótko i zwięźle powiem, bo w bawełnę nie lubię owijać (no chyba że… to kulka jest taka co się ją po całym mieszkaniu goni… to co innego). Jestem Janek, mam niecałe trzy miesiące i z Marusią i Frankiem mieszkamy u jednej cioci, z jej piesełami i innymi kotami. Ciocia pomaga kotom, stąd my u niej bo nam też pomogła. Zabrały nas ciocie z miejsca niedobrego dla takich kotków małych, no i my teraz potrzebujemy najmocniej na świecie swoich domków, takich już na zawsze… bo ciocia musi innym kotkom pomagać dalej, my ją bardzo kochamy, ale wierzę, całym swoim kocim serduszkiem, że gdzieś tam jest ten człowiek który właśnie wybierze mnie (no może też Franka lub Marusię, wcale się nie pogniewam) i ja go, tego człowieka też całym serduszkiem i ogonkiem i uszkami każdym wąsem pokocham! Słowo daję! A ja honorny kotek jestem i nie rzucam kulek na wiatr!..

Janek pilnie szuka swojego domu, jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony, posiada chip i książeczkę.

W sprawie adopcji Franka piszcie do Marty: wlazlymarta@gmail.com.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com