Adoptusie. Królewna Uszatka już w domu ;)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA imię: Królewna Uszatka
płeć: samica

Przedstawiamy nową podopieczną, hmmm nie kot to fakt, ale skoro kiedyś była pod naszą opieką zbłąkana kura Balbinka, to dlaczego nie może być królik ;) Co można zrobić ze zwierzakiem przed zaplanowanym urlopem, wiemy już, że wyobraźnia ludzka w swojej bezmyślności granic nie zna…przykładem jest Królewna Uszatka, której po prostu „zwrócono” wolność. Przecież w około tyle zieleni, że z głodu nie umrze a może jakaś dobra dusza się pochyli i zabierze… a może pies pogryzie, kot zaatakuje, samochód przejedzie? wszystko jedno, byleby jechać na wymarzony urlop. Uszatka już jest bezpieczna, znów w jej małej główce zapanował spokój, znów jest blisko człowiek, pełna miseczka, legowisko ze świeżego sianka. Dla Królewny Uszatki szukamy najwspanialszego domu, w którym Uszatka będzie kochanym i rozpieszczanym stworzonkiem i nigdy nie zazna bezdomności.
Uszatka jest młodym królikiem, jest zdrowa i bardzo łagodna. Obecnie przebywa w zaprzyjaźnionej lecznicy.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt do wolontariusza. k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007