Adoptusie. Krzysio – czarny koci malec. Już w domu :)

krzys3 imię: Krzysio
wiek: 3 m-ce
płeć: kot

Krzysio wraz z siostrami trafił do domu tymczasowego prosto ze śmietnika. Maluchy były zabiedzone i głodne, jakiś czas trwało zanim doszły do siebie. Teraz obie siostrzyczki są już we własnych domkach, a Krzyś, który chorował trochę dłużej – jest gotowy do adopcji.


Maluch ma trzy miesiące i rozrabia jak pijany zając: poluje na myszki i piłeczki, żyć nie daje starszym kotom, skacze na głowę psu – wszystko po to, aby zwrócić na siebie uwagę i zachęcić do zabawy. To idealny kociak na pierwszego kota w życiu – bezproblemowy, zrównoważony psychicznie, bardzo przyjacielski i proludzki. Przychodzi na kolanka, głośno mruczy, przytula się w nocy, może mieszkać z innymi kotami, a także z przyjaznym psem.
Krzysio bezbłędnie korzysta z kuwetki, jest odrobaczony, zaszczepiony, ma książeczkę zdrowia. Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007