Adoptusie. Li – zakochaj się

a1 (1) imię: Li
wiek: 8 lat
płeć: kotka

Li ma lat 8, biało-czarne futerko i spojrzenie, które potrafi rozbroić każdego. Niech jej wiek Was nie zwiedzie. Według metryki to stateczna pani w średnim wieku – ale energii i chęci do zabawy mógłby jej pozazdrościć niejeden koci młodzieniec ;) Li ma za sobą złe doświadczenia, ale wciąż kocha człowieka. Uwielbia się przytulać i chętnie przyjmuje pieszczoty, lata bezdomności nauczyły ją jednak ostrożności i Li potrafi też wyraźnie pokazać, że coś jej się nie podoba. Jeśli to uszanujemy, po chwili wróci do nas urocza, słodka Li i spojrzy wzrokiem, który roztopi każde serce i który każe wybaczyć jej wszystkie złe humorki ;)
Jeden warunek musimy jednak spełnić bezwzględnie – Li musi być naszym jedynym czworonożnym towarzyszem w domu. Koteczka nie lubi innych kotów ani psów – w ich obecności bardzo się denerwuje i złości – szukamy jej więc domu bez innych zwierząt.
Li została zabrana z ulicy w stanie skrajnego wyniszczenia, długo chorowała, straciła wszystkie ząbki. Teraz jest już dobrze. Jest zaszczepiona, zaczipowana, doskonale radzi sobie z jedzeniem mokrej i suchej karmy i bezbłednie korzysta z kuwety. Czeka na dom i kochającego Opiekuna, by moc po wielu latach tułaczki znów zaczęć szczęśliwe, domowe życie.
W sprawie adopcji tej cudnej koteczki o hipnotyzującym spojrzeniu piszcie do Anety: anetylak@o2.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com