Adoptusie. Li – w domu :)

Li1 imię: Li
wiek: 8 lat
płeć: kotka

Li wiele już w życiu przeszła. Kiedyś miała swój dom, kiedyś była szczęśliwa…  Pewnego dnia jednak  szczęście prysło jak bańka mydlana, przyszła bezdomność, koczowanie na śmietniku, walka o każdy dzień…  Li przez kilkanaście miesięcy dawała radę, walczyła… ale w końcu zabrakło sił do walki i umarła nadzieja na lepsze jutro… Li się poddała. Tak trafiła do nas – brudna, wycieńczona, chuda… Długo chorowała, ogromne zapalenie w pyszczku sprawiło, że straciła wszystkie ząbki. Na szczęście udało się jej pomóc – Li wyzdrowiała i mimo złych doświadczeń wciąż kocha człowieka. Fizycznie jest zdrowa, psychika wróciła do normy, tylko nadzieja… ledwie tli się w małym kocim łebku… Li tęskni za człowiekiem. Kradnie każdą z nim chwilę – przytula się, wchodzi na kolana, zabiega o uwagę. Ale czy jeszcze wierzy, że kiedyś znów będzie miała dom?


To chodzący poprawiacz nastroju – każda jej minka z powodzeniem zastąpi tabliczkę czekolady czy najśmieszniejszą nawet komedię w TV. Z Li u boku można w ogóle pozbyć się telewizora. Uwielbia się bawić. W pogoni za piórkiem jest mistrzynią i żadna pluszowa myszka nie jest w stanie się przed nią schować. Ktoś, kto ofiaruje jej dom nie tylko ją uszczęśliwi, ale zyska wyjątkową towarzyszkę na złe i dobre chwile.
Li ma 8 lat, jest zaszczepiona, zaczipowana, doskonale radzi sobie z jedzeniem suchej i mokrej karmy i bezbłędnie korzysta z kuwety. Kotka nie przepada za innymi zwierzętami, bardzo ją stresują – szukamy jej więc domu gdzie będzie kocią jedynaczką
Tęskni za swoim człowiekiem. Czeka kochającego Opiekuna, by móc ponownie zacząć szczęśliwe, domowe życie.
W sprawie adopcji tej cudnej koteczki o hipnotyzującym spojrzeniu piszcie do Izy:  immmb@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com