Adoptusie. Lilka. W domu :)

lilka6 imię: Lilka
wiek: 8 lat
płeć: kotka

Lilka to śliczna, czarna, drobna koteczka, której właśnie zawalił się cały świat.
Ten, który znała i kochała nagle, z dnia na dzień, przestał istnieć, bo jej dotychczasowi opiekunowie ją porzucili i Lila wprost z ciepłego, bezpiecznego domu i ulubionego fotela trafiła do przepełnionego schroniska. Tam pogrążała się w coraz głębszej depresji, nie jadła i nie piła, gasła, patrzyła tylko wokół wielkimi, przestraszonymi oczami, bezgłośnie pytając „dlaczego?”
Podjęliśmy decyzję o zabraniu jej do naszej kociarni. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to idealne dla niej miejsce, bo nie jest domem, ale mimo wszystko wydaje się nam lepsze niż schronisko, które dosłownie pęka w szwach i w którym Lilka nie miałaby wielkich szans na kontakt z człowiekiem.


Kotka u nas na szczęście odżyła, apetyt i chęć do życia wróciły, co ucieszyło nas ogromnie.

Lilka okazała się być bardzo miłą kotką, spragnioną kontaktu z człowiekiem. Lubi chodzić za nami i towarzyszyć we wszystkich czynnościach. Jest szczęśliwa kiedy poświęca się jej uwagę, głaszcze, bierze na kolana, lubi też wszelkie zabawy z piłeczkami i wędką.

Dla Lilki szukamy najlepszego na świecie, odpowiedzialnego domu. Domu, który nigdy jej nie zawiedzie i nie odda. Domu, który da jej szczęście na resztę długiego kociego życia.
Lila ma 8 lat. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana
Posiada czip o numerze: 616093900443388
W sprawie adopcji piszcie do Izy: immmb@op.pl

 KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com