Adoptusie. Lucjan – lek na całe zło. W domu :)

7fe252bb3f7baa33 imię: Lucjan
wiek: 2 lata
płeć: kot

Lucjan ma 2 lata i kocha wszystkich. Chciałby zaprzyjaźnić się z każdym człowiekiem i z każdym kotem, a „fukanie” współtowarzyszy traktuje z tak wielkim zdumieniem, jakby zobaczył psa, który miauczy ;) Lucjan to wymarzony towarzysz – pogodny, miły i prześliczny, lubiący się bawić i przytulać. Z łatwością rozproszy każdy nasz smutek i wywoła uśmiech na twarzy nawet po ciężkim dniu ;) Lucjan to lek na całe zło ;)- nie można się nie zakochać ;)
Lucjan ma mały problem – trochę kuleje na łapkę. To wada wrodzona lub nabyta w wyniku urazu, niestety nie da się nic z tym zrobić – ingerencja chirurgiczna mogłaby tylko pogorszyć sprawę, a Lucek radzi sobie doskonale i czasem ciężko jest zauważyć, że z łapką jest coś nie tak ;) Lucjanowi jego mały „defekt” nie przeszkadza – nie powinien więc przeszkadzać też przyszłemu opiekunowi ;) Poza tą drobną niedoskonałością – Lucjan jest idealny :)
Zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany, bezbłędnie korzystający z kuwety, uroczy i śliczny – czeka na odpowiedzialnych opiekunów i przyjazny dom, raczej bez możliwości wychodzenia na zewnątrz.
By porwać to kocie cudo do domu piszcie na adres: aneta.kotylion@viva.org.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com