Adoptusie. Luna – złodziejka serc. Już w domu :)

_MG_9956am imię: Luna
wiek: 2 lata
płeć: kotka

Luna to bura koteczka, która ma niespełna 2 lata. Została złapana przy okazji wyłapywaniu do sterylizacji kotów wolno żyjących. W lecznicy po otwarciu kontenerka Luna wyszła, wdrapała się na ręce, zaczęła głośno mruczeć i ciumkać naszą Wolontariuszkę – nareszcie poczuła się bezpieczna,  okazywaniu wdzięczności i miłości nie było końca.
http://kotylion.pl/luna-domowy-kot-wsrod-dzikuskow/

Luna to kotka domowa, która została tak po prostu wyrzucona z domu – znamy niestety jej smutną historię. Jej towarzyszka – bardziej śmiała, piękna, biało-ruda kocica od razu zwróciła uwagę mieszkańców ulicy, na której zostały wypuszczone. Dobre Dusze zabrały kotkę i znalazły jej dom. Niestety Luna nie miała tyle szczęścia. Jest burą koteczką, na którą nikt nie zwrócił uwagi. Błąkała się po osiedlu próbując przetrwać aż w końcu dojrzały ją Panie Karmicielki – poinformowały nas o obecności nowego kota i tak Luna trafiła pod naszą opiekę. Przeziębiona i wystraszona  spędziła kilka dni w lecznicy.
Luna to niby zwykła, niby niczym nie wyróżniająca się kotka a jednak od razu skradła nasze serca. Kotka obecnie przebywa w naszej kociarni, gdzie powoli oswaja się z nową sytuacją – już nie musi szukać jedzenia i miejsca żeby się ukryć. Czasami jeszcze bywa nieśmiała i chowa się jakby nie wierzyła, że jej los się na dobre może odmienić. Luna zasługuje na prawdziwy dom, taki który będzie już miała na zawsze. W pełni na to załuguje po tym, co przeszła.
Brdzo prosimy o kochający dom dla Luny. Kotka jest wysterylizowana, korzysta z kuwety i nie wybrzydza przy jedzeniu.
Kontakt w sprawie adopcji Luny: Iza, mail: immmb@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007