Maciuś, który uczy się ludzkiej miłości – najlepszy dom na świecie

Maciuś1 imię: Maciuś
wiek: 8 m-cy
płeć: kot

Aktualizacja: 08.04.2014
Maciuś wyprosił sobie najlepszy domek na świecie. Kiedy trafił do domu tymczasowego doktor Ani – nikt nie myślał, że zostanie tam na zawsze. Ale Ania postanowiła już nigdy nikomu Maciusia nie oddawać i… adoptowała go. Miałeś bardzo, bardzo dużo szczęścia, kocie :)

Maciuś kiedyś chciał być dzikim wolno żyjącym kotkiem, ale najwyraźniej los miał w stosunku do niego inne plany. Trafił pod opiekę fundacji jedynie na kastrację, a zabawił trochę dłużej. Z początku nie było łatwo, bo Maciuś bardzo stronił od kontaktów z człowiekiem – nie był wprawdzie agresywny, ale daleko mu było do nakolankowego miziaka.
Przy najmniejszej próbie bliższego kontaktu posykiwał i uciekał w popłochu.
Ale coś zaczęło się zmieniać. Maciuś chyba przemyślał sprawę i zaczyna rozumieć, że człowiek wcale nie jest taki zły, a bycie miziastym kotkiem wiąże się z samymi przyjemnościami;) Wprawdzie przy pierwszym kontakcie czasem jeszcze jest na „pchy” ale wzięty na ręce pięknie się przytula, mruczy i ugniata. Zero agresji.
Maciuś doskonale dogaduje się z innymi kotami, dlatego byłby idealnym kandydatem na okocenie.
Maciuś jest kotkiem który potrzebuje trochę czasu, żeby zaufać i poznać nowe otoczenie. Domek który go zaakceptuje musi być cierpliwy i wyrozumiały, a przede wszystkim nie zmuszać Maciusia do niczego. Mamy nadzieję, że taki domek szybko się znajdzie i Maciuś będzie wiódł szczęśliwe życie nakolankowego miziaka.

Maciuś ma ok 8 m-cy, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Zainteresowanych jego adopcją prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel: 650-00-74
Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna.

 KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007