Adoptusie. Majka – urodziwa młoda panna. Już w domu :)

majka imię: Majka
wiek: 5 m-cy
płeć: kotka

Majeczka ma 5 m-cy. urodziła się na wolności, ale od małego miała kontakt z człowiekiem, który dokarmiał całą jej rodzinkę. Niestety budynki, w których mieszkały koty, miały zostać wyburzone, dlatego kotki trzeba było stamtąd zabrać. Majka, wraz ze swoją siostrzyczką Kają, zamieszkała w domu tymczasowym, gdzie pogłębia swoje relacje z człowiekiem, bo niby od zawsze miała z nim kontakt, ale nigdy za bardzo się nie spoufalali. Majka w pierwszym odruchu unika tego kontaktu, usiłując uciekać, ale ta ucieczka to tak naprawdę nie ucieczka – po chwili Majkę można już nosić na rękach i smyrać za uchem. Majka patrzy wtedy bardzo zdziwionymi oczami, ale dość chętnie poddaje się temu miłemu dotykowi. Jeszcze kilka takich sesji z mizianiem, a Majeczka sama zacznie się o to dopominać;-)
Ponad wszystko uwielbia jednak zabawę – myszki, drapaki i inne cudaki, przy których można poszaleć i jest to znakomita metoda na integrację z człowiekiem;-) Uwielbia też inne koty, dlatego byłaby doskonałą kandydatką na dokocenie. Najlepiej aby rezydent był w podobnym wieku, aby razem mogli uskuteczniać coraz to nowsze zabawy;-) A już ideałem byłoby, gdyby Majka znalazła wspólny domek razem ze swoją siostrą Kajką;-)

Majeczka jest oczywiście w pełni kuwetkowa i nie wybrzydza przy jedzeniu;-)
Ma swoją książeczkę zdrowia – jest odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona, a także wysterylizowana. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna.
Zainteresowanych adopcją Majki prosimy o kontakt z Martą: gonerek@tlen.pl

Majka i Kajka
2014-10-29 17.35.00KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007