Adoptusie. Mała księżniczka Suri. W domu

s5 imię: Suri
wiek: ok. 4 miesiące
płeć: kotka

Aktualizacja: 08.09.2014

Czasami tak się zdarza że nasi podopieczni wracają z adopcji.
Tak się niestety stało z Suri, pies z którym zamieszkała nie chciał się z nią zaprzyjaźnić pomimo wielu prób.
Tak więc kotka wróciła do nas i zamieszkała w naszym domu tymczasowym.
Jak przystało na kociego podrostka szaleje do upadłego aż ciężko zrobić jej ładne zdjęcia, jest jej wszędzie pełno.
Suri kocha ludzi szczególnie dzieci, to taki koto-pies co towarzyszy człowiekowi przy wszystkim. Nie ważne że dzieci odrabiają
lekcje…przecież można wskoczyć na zeszyt i poprzeszkadzać, wsadzić ogon do zupy albo przejawiać chęć do wspólnych kąpieli w łazience.
Wieczorem koniecznie trzeba wejść do łóżka i po wielu próbach lizania opiekunom nosa lub wsadzania łapy do oka można się grzecznie ułożyć i spać razem do rana.
Niebawem będziemy jej szukać nowego domu, tymczasem odrobaczyliśmy małą i drugi raz zaszczepiliśmy, a jeszcze chwila i zostanie wysterylizowana.
Jeżeli ktoś z Państwa już teraz jest zainteresowany adopcją Suri prosimy się kontaktować z Martą email:marta765@op.pl

Tymczasem jak zwykle prosimy, pomóżcie nam zadbać o małą, ważna jest dla nas każda złotówka a kotka potrzebuje przecież jedzenia, żwirku i sterylizacji,
Pieniążki można wpłacać na konto:
95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a
03-772 Warszawa
tytułem: Suri


27.07.2014

Jest jak kot syjamski, płynie w niej błękitna krew i nawet wygląda podobnie… Delikatna, dumna i rozżalona… Ma geny prawdziwej księżniczki… I widać że przeszła coś złego. Jest na razie nieufna i jak prawdziwa księżna w nowej rzeczywistości jest zagubiona… I nie potrafi się odnaleźć.
Broni swej dumy jak może… ale widać, że potrzebuje miłości.
Zawiódł ją człowiek… porzucił i po prostu zapomniał. Czy ktoś z was będzie na tyle cierpliwy i kochający, aby dać jej dom i poczekać na jej zaufanie i miłość na zawsze?
Suri bardzo kocha dzieci, im tylko ufa. W poprzednim domu miała z nimi kontakt. Szokujące i przykre jest to, że boi się tylko dorosłych a dzieci z ufnością i łagodnością uwielbia, to chyba mówi samo za siebie, kto w poprzednim domu kochał a kto krzywdził.

Suri szuka swojego ciepłego domu, który da jej przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Dom który będzie dla niej tym pierwszym i ostatnim wspaniałym miejscem na ziemi.
Suri liczy obecnie ok. 3 miesięcy. Jest zaczipowana, odrobaczona i raz zaszczepiona bezbłędnie korzysta z kuwetki, warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt do domu tymczasowego Savannah_ny@wp.pl

 KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007