Adoptusie. Malta – kotka z piaskownicy. Już w domu :)

Malta2 imię: Malta
wiek: ok. 2 lat
płeć: kotka

Aktualizacja 22.08.2014

Dziś wielki dzień Malty – została adoptowana :)

Malta zamieszka w domku z ogródkiem, dwoma dziewczynkami 4 i 7 lat i pięcioletnią kotką.
Młodsza dziewczynka zakochała się w Malcie i jak ta weszła sama do transportera, to go od razu zamknęła, żeby na pewno to ją zabrać :)

11.07.2014

Malta ma ok. 2 lat, musiała mieć kiedyś dom, bo jest całkowicie oswojona i towarzyska. Zgubiła się, została wyrzucona? Jakimś sposobem znalazła się na ulicy i zaczepiała ludzi prosząc o mizianki. Wreszcie dotarła na plac zabaw i razem z dziećmi siedziała w piaskownicy.

Teraz jest w domu tymczasowym, gdzie zregenerowała się już po tułaczce. Jest niesłychanie wdzięczna i przymilna. Uwielbia towarzystwo człowieka i widać, że mizianki sprawiają jej ogromną przyjemność. W kontaktach z innymi kotami jest ostrożna i nie wdaje się w bliższe relacje, nie wszczyna też awantur i nie zaczepia. A gdy coś jej się nie podoba – buczy coś pod nosem, ale na buczeniu się kończy.

Szukamy dla Malty nowego domu, który będzie ją traktował jak członka rodziny. Domu, który nie skrzywdzi i nie porzuci. Domu, takiego już na zawsze.

Malta jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, a także zaczipowana.

Przed wydaniem zostanie podpisana umowa adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji – Marta: gonerek@tlen.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007