Adoptusie. Marusia

Marusia imię: Marusia
wiek: 12 tygodni
płeć: kotka

Hej Duzi! Jestem Marusia! Tak, tak to imię zawdzięczam bohaterce znanego serialu, bo podobno też jestem dzielna i taaaaaka duuuża, że aż muszę Wam pokazać ( na zdjęciu) ! Z resztą ciocie i wujki mówią, że wszyscy, ale to wszyscy moi bracia i siostry jesteśmy dzielni dlatego nazwali nas ekipą na 102! Ja teraz to jestem w domu u jednej cioci z Frankiem i Jankiem, ale nie możemy tu długo zostać…ciocia ma koty i psy i strasznie nas dużo…a mieszkanko małe, ledwo się mieścimy wszyscy…i tak się trochę stracham co z nami będzie, bo tam gdzie byliśmy to było nie za dobrze, nawet jedna nasza siostrzyczka nie przeżyła :( No i tu jest sprawa tak że bym baaardzo ale to bardzo, chciała mieć swojego człowieka…takiego co to tylko mój będzie i mruczeć mu będę kołysanki do ucha…bo ja tak kocham się przytulać przed snem…no, może się podzielę z Jankiem albo Frankiem…jakby ktoś chciał ich też, ale mam nadzieję, że oni też swoich ludzi znajdą…bo wiecie my kotki same sobie nie poradzimy bez cioć i wujków co to na zawsze już zaopiekowują takie kotki jak my…

Marusia pilnie rozgląda się za dobrym człowiekiem, który da jej ciepły dom. Urodzona w maju, liczy obecnie ok. 3 miesiące. Jest zdrowa, dwukrotnie zaszczepiona i odrobaczona, posiada chip i książeczkę.

W sprawie adopcji Marusi piszcie do Marty: wlazlymarta@gmail.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com