Adoptusie. Marzenka – domowa koteczka z lasu. Już w domu :)

marzenka3 imię: Marzenka
wiek: ok. 1 roku
płeć: kotka

Marzenka jest drobną i delikatną koteczką, ma niespełna rok. Pewnego dnia pojawiła się wraz z gromadką dzieci w podmiejskim lasku, gdzie stołują się okoliczne koty. Od razu było widać, że to domowa, oswojona kotka, która prawdopodobnie miała kiedyś dom. Jej dzieci od razu trafiły do domu tymczasowego, a Marzenka do naszego nowego lokalu. Jest bardzo spokojną i troszkę nieśmiałą kotką, która uwielbia towarzystwo człowieka i mizianki. Ośmiela się wtedy i nadstawia grzbiecik do głaskania udeptując przy tym bardzo mocno ;-). W relacjach z innymi kotami nie wykazuje żadnej agresji, nie zaczepia i nie prowokuje, raczej zejdzie z drogi niż odpowie na zaczepkę. Marzenka doskonale odnalazłaby się w spokojnym domu zarówno jako jedynaczka, ale byłaby też dobrą kandydatką na dokocenie, o ile rezydenci nie będę zbyt napastliwi, bo Marzenka jest niezwykle delikatną koteczką.

Marzenka doskonale zna domowe obyczaje i wie do czego służą ludzkie kolana. Ładnie korzysta z kuwetki i nie wybrzydza. Jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana.

Zainteresowanych jej adopcją prosimy o kontakt z Marta: gonerek@tlen.pl
Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007