Adoptusie. Mela – maleńka kotka – nareszcie w domu :)

Mela główne imię: Mela
wiek: 4 m-ce
płeć: koka

Aktualizacja: 2.02.2014 r.

Mela dziś przeprowadziła  się do swojego domu, naczekała się na swoja przyszłą opiekunkę, a dlatego, że pani Magda była w trakcie załatwiania formalności związanych z przeprowadzką. Melcia choć jest kotką typowo jednego domu, nie lubi obcych za to swoich kocha, będzie musiała zaaklimatyzować się w nowym miejscu, będzie potrzebowała chwili czasu na poznanie nowego świata. Nam opiekunom tymczasowym smutno, bo zawsze łatwiej wyadoptować kota odważnego i otwartego, który od pierwszych chwil w nowym domu czuje się jakby w nim był zawsze. Niecierpliwie będziemy czekać na wieści co u malutkiej słychać … no i jeszcze jedna ważna zmiana w życiu Meli od dziś będzie Luną :)

Aktualizacja: 02.01.2014 r.

Mela jedną łapką jest już w nowym domu. Trzymajcie kciuki za udaną adopcję :) Ogłoszenia jeszcze nie zdejmujemy, żeby nie zapeszyć…

 

Melcia wygląda jakby miała dwa miesiące, a to kociak nieco starszy, bo niespełna czteromiesięczny. To wesoła i rozbrykana koteczka, która przy pierwszych kontaktach jest płochliwa i woli uciekać przed ręką człowieka, ale dla tych których zna to pieszczoch i mruczek, który lubi się tulić. Mela na pewno w nowym domu będzie potrzebowała chwilki czasu by się w nim zaaklimatyzować, choć to przekupne stworzonko, bo wystarczy pokazać koci smakołyk i Melcia zapomina o wszystkich strachach ;) Mela uwielbia zabawy z innymi kotami, dlatego też będzie świetnym kompanem dla drugiego kota, nie boi się psów, w domu tymczasowym psa zaczepia do zabaw i lubi polować na jego ogon ;)
Melcia będzie mikro – kotkiem, niestety niedożywienie i złe warunki w jakich była od pierwszych dni życia są tego efektem. Na pewno nie wyrośnie na wielkiego kociego kanapowca, jej siostrzyczka obecnie jest dwukrotnie większa od niej. Melcia jest dużo drobniejsza niż kociaki w jej wieku, ale czy to wada? Myślę, że nawet może to być w pewnym stopniu zaletą :)
Mela jest zdrowa, dwukrotnie zaszczepiona, jest odrobaczona, zaczipowana, posiada książeczkę zdrowia, jest gotowa do adopcji.
W sprawie adopcji proszę kontaktować się z wolontariuszem: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007