Adoptusie. Mela – w domu :)

mela6 imię: Mela
wiek: 1,5 roku
płeć: kotka

Mela to piękna, zielonooka koteczka, która uwielbia być głaskana. Jest delikatna, filigranowa i bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Ma około 1,5 roku. Dobrze dogaduje się z innymi kotami, ale ponad wszystko potrzebuje swojego Człowieka. Melcia będzie idealną towarzyszką dla kogoś szukającego kociej przylepy. Na początku oczywiście będzie potrzebowała troszkę czasu żeby przyzwyczaić się do nowego domu.
Melcia jak przystało na młodego kota, lubi bawić się piłeczką i ganiać za piórkiem. Może trafić do domu z innym kotem.
Koteczka jest zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana, ma ujemne testy felv/fiv i bezbłędnie korzysta z kuwety. Preferujemy dom z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Mela jest młoda i może szaleć dlatego należy pomyśleć o siatkach zabezpieczających. Obowiązuje wypełnienie ankiety i podpisanie umowy adopcyjnej.
Melę można objąć adopcją wirtualną.
Kontakt w sprawie adopcji: piotrowskamagda@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com