Adoptusie. Mela [']

mela2 imię: Mela
wiek: 5 lat

płeć: kotka

Aktualizacja: 29.12.2014

Przez ostatnie dni Mela chorowała. Pogorszenie nastąpiło nagle. Była leczona, były wizyty w całodobowych lecznicach. Niestety. Mela odeszła [']. Jesteśmy w szoku. Nie wiemy jeszcze, jaka była przyczyna jej odejścia.

Mela miała swój dom – pisaliśmy o nim tutaj. Jaki by ten dom nie był, ale był tam pan, którego kotka pewnie kochała, pełna miseczka, jakiś kocyk. Niestety różnie toczą się ludzkie i kocie losy – opiekun Meli stracił już bardzo dużo, nie wiadomo jak może skończyć się jego historia, oby dobrze. Nie nam osądzać jego życie, jedyne co mogliśmy zrobić to zapewnić Meli i jej trzem kocim towarzyszkom tymczasowe schronienie i szansę, że jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie…
Mela nie najlepiej zniosła przeprowadzkę do fundacyjnego lokalu, wciąż jeszcze jest wystraszona, tyle się wydarzyło: utrata domu, wizyta u weterynarza, sterylizacja, nowe koty i wciąż nowi ludzie, których kotka poznaje. A ona potrzebuje spokoju i delikatności, ludzkich kolan na własność, dobrego jedzenia, które odżywi zaniedbane futerko.

Mela ma dopiero około 5 lat, jest zdrowa, wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia. Szuka nowego domku, który zapewni kotce coś niecoś w miseczce i codzienną dawkę głaskania. Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007