Adoptusie. Mini – bajkowa piękność. W domu :)

paint10 imię: Mini
wiek: 1 rok
płeć: kotka

O urodzie Mini można pisać długo. Tylko po co? Każdy, kto spojrzy na jej zdjęcia uzna, że urodę ma bajkową i że można się w niej zakochać bez pamięci. Ale przecież najważniejsze jest to, czego nie widać… I tutaj Mini też nie zawiedzie. To miła, łagodna i przyjazna kocia dziewczynka, która z przyjemnością zaśnie na kolanach i przytuli się z ufnością do człowieka. Najpierw jednak będzie musiała go trochę poznać i uwierzyć, że nic złego jej z jego strony nie spotka i że zyskała cudownego przyjaciela i troskliwego opiekuna na całe życie. Kiedy przełamią się pierwsze lody, Mini pokaże cały arsenał swoich zalet – począwszy od dokazywania, jak na roczną kotkę przystało, poprzez zaspokajanie kociej ciekawości, skończywszy na egzekwowaniu zawsze pełnej miski i aneksji najbardziej wygodnych i miękkich miejsc do odpoczynku ;)
Mini jest cudną kotką z iście kocim charakterem. Głośne dźwięki – tak – ale tylko wtedy, gdy wydaje je sama Mini ;), Hałas? jak najbardziej – pod warunkiem że oznacza otwieranie lodówki i napełnianie kociej miski. Przytulanie? – oczywiście – o ile Mini ma na to ochotę ;) Pierwsze przykazanie Mini brzmi – nic na siłę, drugie – bądź delikatny, trzecie – kochaj mnie mocno. I wszystko będzie cudownie :)
Mini ma roczek, jest zdrowa, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana, bezbłędnie korzysta z kuwety i ma apetyt jak stado smoków. Fajna kocia panienka.

Dzwońcie w jej sprawie do Magdy 504-654-348KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com