Adoptusie. Mr Big – wyjątkowy koci gentleman – zostaje w dt :)

99336816 imię: Mr Big
wiek: 7 lat
płeć: kot

Mr Big to wyjątkowej urody koci gentleman. Jego historia jak wiele innych rozdziera serce… pewnej deszczowej nocy on i dwójka jego przybranego rodzeństwa trafiła do łódzkiego schroniska. Trzy wielkie, piękne, zadbane, koty – delikatne, łagodne i kochające człowieka. Cudowne stworzenia, których dotychczasowy świat legł w gruzach. Cała trójka bardzo źle znosiła nową rzeczywistość – przestały jeść, chowały się w budkach lub siedziały bez ruchu wypatrując przez kraty swojego człowieka, w dodatku zaczęły chorować. Kroplówki i głaskanie pomagały w niewielkim stopniu, koty ginęły w oczach. Teraz cała gromadka przebywa w domu tymczasowym. Powoli odzyskują siły i pokazują swoje cudowne charaktery. Koci katar jest już całkowicie doleczony. Zależy nam aby jak najszybciej znalazły swoje stałe domki… takie już na zawsze. Mr Big ma tyle smutku w oczach, że doprowadza do łez każdego, kto tylko w nie spojrzy… o oczy ma niesamowite – ogromne, ufne i zielone. Jest wzorem kanapowca, uwielbia leniuchować na kolanach i poduszkach, ale nie jest kotem narzucającym się. Kawałek kurczaka budzi w nim zadziornego kociaka, Mr Big daje wtedy popis szybkości w pokonywaniu dystansu dzielącego go od miski :) Jest bezkonfliktowym domatorem – jest już zdrowy, zaszczepiony i zaczipowany. Dobrze dogaduje się z innymi kotami, ale specjalnie nie szuka z nimi kontaktu. Jest fanem amerykańskich seriali i leżenia na laptopie :) Jest jedynie płochliwy w stosunku do dzieci i obcych osób.. ze względu na swój wiek dobrze by było, żeby znalazł spokojny domek, który uszanuje jego łagodną i cichą naturę. Mr Big ciągle wypatruje swojego człowieka, takiego, który go pokocha na dobre i na złe i już nigdy go nie opuści.. tego Big pragnie najbardziej. Najchętniej zabrałby do nowego domku swojego braciszka Kioto, z którym jest bardzo związany, ale w pojedynkę też sobie poradzi. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania: aga_malecka@wp.pl / tel. 502 431 009 Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007