Adoptusie. Tolek i Mru – w poszukiwaniu szczęścia

Mru&Tolek imię: Tolek i Mru
płeć: kocurki

Tolek i Mru to młode, zadbane kocurki. Mru (biało-czarny) ma ok. 1,5 roku, a Tolek (bury) ok. 8 m-cy. Niedawno ich życie bardzo się zmieniło – opiekunka poważnie zachorowała i dwaj bracie trafili pod opiekę fundacji. Szukamy dla nich nowego domu, gdzie będą kochani i rozpieszczani jak dotychczas. Chłopcy są bardzo ze sobą zżyci i nie chcemy ich rozdzielać, dlatego szukamy im wspólnego domu.
Mru jest troszkę nieśmiały przy pierwszym kontakcie i potrzebuje chwilkę, aby zapoznać się z nową sytuacją. Ale wystarczy odrobina cierpliwości i wyrozumiałości, aby zyskać jego sympatię. Na pewno nie lubi, gdy dookoła za dużo się dzieje i z otoczenia dopływa sporo nowych bodźców. Możliwe, że w nowym domu będzie potrzebował chwilkę na aklimatyzację i zapoznanie się z nową rzeczywistością. Zabawa, z pewnością, będzie sprzyjała nawiązywaniu kontaktu z Mruczkiem. Wędki i myszki nie mają z nim szans :-)
Tolek, jest równie wrażliwy, ale chyba szybciej mu zaakceptować zmiany i nowe otoczenie. Jest przyjaźnie nastawiony do całego świata :-) Uwielbia się bawić i nie trzeba go specjalnie namawiać do aktywności – energii mu nie brakuje :-) Najlepsze zabawy i gonitwy odbywają się oczywiście z udziałem Mru – można na nich patrzeć godzinami :-)

Jeśli chciałbyś dać dom tym młodym, pełnym energii chłopakom – pisz do Marty: gonerek@tlen.pl

Chłopcy są odrobaczeni, zaszczepieni, zaczipowani i wykastrowani.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com