Adoptusie. Nadia – czy te oczy mogą kłamać? ;)

nadia1 imię: Nadia
wiek: 1 rok
płeć: kotka

Nadia ma niespełna roczek i wszystkie atuty związane z tym wiekiem :) To chodzący wulkan energii – prześliczny wulkan ;) Nadia większość czasu spędza na podskokach, bieganiu, zabawie i zachęcaniu do niej człowieka i kocich współtowarzyszy. Harce w jej wykonaniu z powodzeniem zastąpią telewizor i dostarczą dużo fajniejszej rozrywki niż ta na niebieskim ekranie :) Nadia lubi inne koty, człowieka też kocha, choć czasu dla niego nie ma zbyt wiele. Dzień jest przecież tak krótki, że ciężko jest podzielić go sprawiedliwie na zabawę, jedzenie i przytulanie. Na razie dwa pierwsze zajęcia mają priorytet, ale kiedy Nadia zapragnie przytulania – nie ma wdzięczniejszej i bardziej skorej do pieszczot kociej panienki.
Młodość musi się wyszumieć – to motto w tej chwili przyświeca Nadii ;) – kolana człowieka są fajne, ale na nie przyjdzie czas później. Teraz jest czas dokazywania – i Nadia chętnie zamieszka z kimś, kto podziela jej pasję do zabawy :)
Nadia jest zdrowa, śliczna, wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana.

W sprawie adopcji tego wesołego kociego sreberka piszcie do Izy: immmb@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com