Adoptusie. Nellek – wrodzona elegancja, szyk i maniery. W domu!

nellek_glowne imię: Nellek
wiek: ok. 2 lata

płeć: kot

Młody, ok. 2-3 letni, wspaniały, elegancki kocur o lśniącej czarnej sierści, z białym gorsem, wąsami i skarpetkami, łagodny i towarzyski.
Kocha ludzi.
Miał na pewno dom – prawdopodobnie był to dom wychodzący – bo Nellek tęskni za spacerami. Ale dom o Nellku zapomniał chyba, bo kocurek bardzo długo błąkał się po łódzkich ulicach. W końcu – głodny, spragniony i bardzo zdesperowany – zwabiony przyjemnym zapachem jedzenia – przyszedł na próg jednej  z miejskich restauracji prosząc o choć niewielką miseczkę jedzenia… Panie nakarmiły – a ponieważ nie mogły go zatrzymać – poprosiły o pomoc jednego z gości… Traf chciał, że była to osoba zaprzyjaźniona z nami – tak Nellek trafił pod nasze skrzydła.

Szuka domu koniecznie niewychodzącego, gdyż dał się już niestety poznać jako uciekinier (być może restauracyjne menu wyjątkowo mu odpowiadało?). Niestety, wciąż ma ranki na szyi, dlatego paraduje w gustownym sweterku, by ich nie rozdrapywał. Prawdopodobnie ranki, gojąc się, wywołują świąd i odrucha drapania – dlatego to gojenie tyle trwa.
Nellek swobodnie czuje się w szpitaliku zaprzyjaźnionej lecznicy i sklepu zoologicznego. Spaceruje, nie lękając się obcych ludzi ani psów. Ma zrównoważony charakter, lubi inne koty, nadawałby się też do domu z dzieckiem.
Nie sprawia żadnych problemów wychowawczych. Bezbłędnie kuwetkuje. Nadaje się nawet dla początkującego kociarza.
Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany.
Przy adopcji będzie podpisywana umowa adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji: Aneta, mail: anetylak@yahoo.com lub Ania, mail: amrozek1@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007