Adoptusie. Ninka – dziewczyna z sąsiedztwa. Nareszcie w domu!

11147124_850089135038799_1052222253797187985_n imię: Nina
wiek: ok. 2 lat

płeć: kotka

Aktualizacja: 31.05.2015

Koty przychodzą i odchodzą – a ona wciąż na posterunku – wciąż wypatruje, wciąż ma nadzieję, wciąż tęskni… I czeka.

Ile razy można patrzeć na adopcję swoich kocich współtowarzyszy i się nie załamać? Nasza Ninka jeszcze się nie załamała, ale za każdym razem kiedy do nowego domu idzie jakiś kot z naszej kociarni – Ninka głośno pomiaukuje i siedzi pod drzwiami jakby wołała, żeby ją też w końcu ktoś pokochał i zabrał ze sobą… Smutny to widok, rozdzierający serce…


Ninka to obecnie najdłużej przebywający kot w naszej Kociarni – czeka już 6 miesięcy na swojego Kogoś, a wciąż ten Ktoś się nie pojawia… Czy to dlatego, że nie wyróżnia się niczym szczególnym i jest zwykłą burasią, a nie urzekającą trikolorką czy rudą pięknością? Nie jest też malutkim kociakiem tylko dorosłą kocią damą. Czy taki kot nie ma szansy na dom? Nina ma około 3 lat i serce gotowe pokochać. Nie ze wszystkimi kotami potrafi się dogadać, ale żyła w stadzie i wie, co to tolerancja dla innych. Nieźle za to dogaduje się z psami.
Wbrew pozorom – Ninka jest baaardzo „medialna” – godzinami można oglądać jej harce – zabawy z myszkami, skoki za wędką czy festiwal póz wszelakich i przeciągania się w plamie słońca. Ale nie tylko to potrafi Ninka – potrafi też siedzieć na kolanach, ugniatać łapkami i mruczeć najpiękniej na świecie, potrafi się przytulić, potrafi robić „słodkie oczy” i wyprosić u nas każdego smakołyka, potrafi też pacnąć łapką, gdy tych wszystkich pieszczot ma już dość. Ale któż z nas czasem nie straci cierpliwości? Mimo tego Ninka to cudowna kotka, która zaczepia i prosi o uwagę – ociera się o nogi, a potem kładzie na plecach pokazując bury brzuch w czarne cętki gotowy do głaskania.
Nasza Ninka to 100% kota w kocie: klasyczne, piękne bure umaszczenie, prawdziwy koci charakter, ciekawość, chęć do zabawy i szaleństw z wędką, tygrysi apetyt i tylko domku brak. Mamy nadzieje, że w końcu i Nina znajdzie swoje miejsce na ziemi – mimo swej „burej zwykłości”… Przecież wszyscy wiemy, że to co najważniejsze jest niewidoczne dla oczu…

Kontakt w sprawie adopcji do Anety – anetylak@yahoo.com

22.12.2014

Ninka ma 2, może 3 latka i jest prześliczną burasią o zachwycającym spojrzeniu. Miała kiedyś dom – teraz czeka na nowy. Ninka to bardzo fajna koteczka. Uwielbia pieszczoty i kontakt z człowiekiem – głaskanie, siedzenie na kolanach – nie przepada jedynie za braniem na ręce.  Z pozoru to stateczna panna, której nie w głowie harce – lubi leniwie wylegiwać się w plamie słońca, lubi dobrze zjeść i odpocząć po posiłku. Ale Ninka uwielbia też się bawić i dokazuje czasem jak mały kociak – jest przy tym tak rozkoszna, że można na nią patrzeć bez końca :) Czasem w Ninkę wstępuje duch przygody, do głosu dochodzi ciekawość – i Ninka zwiedza nieznane sobie tereny – to wskoczy na półkę, na której jeszcze nie była, to zajrzy do torby, którą właśnie przyniósł jeden z wolontariuszy, podkradnie się do składziku z jedzeniem i sprawdzi czy nie ma tam jakiś schowanych specjalnie przed nią smakołyków. A Ninka bardzo lubi smakołyki :) Ninka kradnie serca i nie sposób jej nie lubić :)
Z kotami dogaduje się dość dobrze – choć miewa kocie antypatie i potrafi im to okazać – w końcu nie można przecież kochac wszystkich ;) Człowieka jednak Ninka kocha – zwłaszcza wtedy, gdy niesie jej miseczkę pełną aromatycznego kociego jedzonka ;)
Nina jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Jest dobrze wychowana, czyściutka, łagodna i śliczna :) i bardzo tęskni za kawałkiem własnego świata i człowiekiem, który jej ten świat ofiaruje. Jeśli chcesz dać Nince nowy dom i jesteś gotów pokochać ją na zawsze – kontakt w sprawie adopcji do Anety: anetylak@yahoo.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007